Karaliskā Krakova

CENĀ IEKĻAUTS:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā)
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU PAKETE (3 ekskursijas) - €45:
Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3

EKSKURSIJAS:
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: uz Veļičkas sāls raktuves: 10 €
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: Krakova apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 10 €
- Izbraukuma ekskursija Nr.3: nobrauciens ar plostiem pa Dunajec upi : 35 € (nobrauciens ir iekļauts cenā)
un atpūta termālajos baseinos (ieejas biļetes tiek apmaksāta uz vietas 70 PLN = 17 €)

IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 70 €

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+)
- Varšavas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 10 €
- Ieejas biļete sāls raktuves: pieaugušajiem: 89 PLN; bērniem - 69 PLN
- Atļaujas fotografēšanā sāls raktuves: 10 PLN
- ieejas biļetes termālajos baseinos: no 70 PLN = 17 €
- audio sistēma Krakovas ekskursijai - 2 €
- Papildus sēdvieta autobusā - 230 €
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

Karaliskā Vāveles pils: (pieaugušajiem / bērniem)
- Karaļa telpas: 18 PLN / 11 PLN
- karaliskās palātas: 25 PLN / 19 PLN
- Kroņa dārgumu krātuve: 18 PLN / 11 PLN
- Austrumu māksla: 8 PLN / 5 PLN
- Zaudēto Vāvele: 10 PLN / 7 PLN
- Gara ala: 3 PLN
- Īslaicīgas izstādes: 3 PLN
- Katedrāle: 10 PLN / 5 PLN

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Varšava - Krakova - Veļička - Brauciens ar plostiem pa Dunajec upi un atpūta termālajos baseinos - Čenstohova
 

1. DIENA
Agri no rīta (05:30) izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Latvija, Lietuva. Polija. Varšavas pastaigas ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 10 €). Vecpilsēta, kas paveras no Vislas upes krasta. Karaliskā pils, restaurētas elegantas ēkas, tirgus laukums, neskaitāmas un arhitektūras ziņā dažādas baznīcas - paši skaistākie pilsētas nostūri. Nakts viesnīcā Krakovas apkārtnē.
2. DIENA
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: uz Veļičkas sāls raktuves (par papildus samaksu: 10 €; ieejas biļete sāls raktuves ar ekskursiju: 89 PLN; bērniem - 69 PLN ). Raktuves darbojas jau apmēram 700 gadus. Tās izveidotas kā pazemes labirints ar kopējo garumu vairāk kā 300 kilometri. Tūristu apskatei domātā daļa ir vairāk kā 4 kilometri un aptver 20 šahtas. 1978. gadā raktuves tika iekļautas UNESCO Pasaules kultūras mantojumu sarakstā. Tas ir vienīgais kalnrūpniecības objekts, kas darbojas no viduslaikiem līdz mūsdienām. Nolaižoties 135 metrus dziļāk iepazīsieties ar šahtas seno vēsturi. Lejā pastāvīga temperatūra ir + 14 C, tāpēc būtu jāpaņem līdzisiltāku apģērbu. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Krakova apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 10 €). Krakova ir trešā lielākā pēc iedzīvotāju skaita pilsēta Polijā, šeit dzīvo apmēram 760 tūkstoši iedzīvotāju. Ekskursija pa vecpilsētu: Karaliskā Vāveles pils, katedrāle un Zigmunda zvanu tornis, Barbakans, Tirgus laukums – viens no lielākajiem Eiropas laukumiem, Rātsnama tornis, Sv. Voiceha baznīca, piemineklis Adamam Mickevičam, Zbaracki pils, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, bīskapu pils, Kazimežs – ebreju kvartāls, Krakovas akadēmija. Brīvais laiks. Brīvajā laikā iespējams pavakariņot vienā no kafejnīcām vai vecpilsētas restorāniem. Nakts viesnīcā Krakovas apkārtnē.
3. DIENA
Brauciens ar plostiem pa Dunjac upi un atpūta termālajos baseinos.
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.3: uz Dunajec upi (par papildus samaksu: 35 € - biļetes uz braucienu ar plostiem ir iekļautas cenā) un atpūta termālajos baseinos (ieejas biļetes par papildus samaksu: 70 PLN = 17 €).
Šodien mūs gaida divu stundu ilgs nobrauciens tradicionālos plostos pa Dunajec upi, kas tek cauri kaļķakmens kalnu aizā. Tas ir neparasts piedzīvojums, kura laikā var baudīt kalnainās ainavas. Tūristi brauc uz tradicionāliem koka plostiem, kurus vada pārvadātājs nacionālos tautas apģērbos. Kopējais nobrauciena garums - 15 km pa šauru upi, kas vijas caur kalniem.
Otrajā dienas pusē mums ir paredzēta atpūta termālajos baseinos Bukowina Tatrzanska (ieejas biļetes tiek apmaksātas uz vietas - 70 PLN = 17 €). Dabīgais minerālūdens tek no pazemes dzīlēm un tiek atdzesēts līdz 32- 38 grādiem, kas ļauj baudīt peldes šeit visu cauru gadu. Nakts viesnīcā Krakovas apkārtnē.
4. DIENA
Brokastis. Čenstohova - Polijas reliģiskais centrs. Jasna Gora – ļotislavena svētceļojumu vieta Eiropā. Klosteris ir populārs ar Čenstohovas Dievmātes ikonu, kas rada brīnumus un kurai piedēvē pārdabiskas spējas. Šo ikonu ciena un pielūdz gan katoļi, gan arī pareizticīgie no visas Polijas un centrālās Eiropas. Saskaņā ar tradīciju, to radīja Svētais Luka. Sakarā ar tumšo ikonas nokrāsu, to dēvē arī par „Melno Madonnu”. Tā kā ikona dara brīnumus, tad daudzi cilvēki cenšas pateikties par brīnumiem, kurus tā izpilda. Čenstohovā ir izveidots speciāls muzejs, kurā glabājas to cilvēku dāvanas, kuriem tā ir palīdzējusi. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
Ekskursiju pakete

3 ekskursijas - €45

Tūres ilgums

4 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga

Izbraukšana: Agri no rīta
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī