Jūras svētki Ventspilī un Kuldīgā

CENĀ IEKĻAUTS:
- Brauciens komfortablā tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja pakalpojumi 

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Apskates ekskursija kājāmgājējiem/autobusā esošajiem (ar gidu) - EUR 5.00
- Papildus sēdvieta autobusā - EUR 10.00
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Zivju ēdienu cienītājiem laiks sarosīties - jūlija otrajā nedēļas nogalē Ventspilī un Kuldīgā tiks atzīmēts zivju un zvejotāju festivāls jeb jūras svētki.


Ventspils-VRK-Travel.png

1. DIENA
07.00 izbraukšana no Rīgas.

Kuldīga - tā ir viena no skaistākajām Latvijas provinces pilsētām, kas atrodas Rietumkurzemes reģiona centrā, pie Ventas upes. Kuldīgu pilntiesīgi uzskata par skaistāko Latvijas pilsētu: dakstiņu jumti, viduslaiku ielu plānojums un Alekšupīte. Brīnumi te ir uz katra soļa - gaisā lidojošā zivs, platākais Eiropas ūdenskritums, ķieģeļu tilts, kuru uzcēla saskaņā ar seno romiešu paraugiem, spēļu karšu kolekcija.
Ventas rumba - platākais Eiropas ūdenskritums. Krāce stiepjas gandrīz visā upes platumā. 149 metri.

Ap 12.00 ierašanās Ventspilī - vienā no senākajām Latvijas pilsētām.
Tradicionāli ik gadu jūlija otrās nedēļas beigās 3 dienas pēc kārtas atzīmē Jūras svētkus Ventspilī. Šogad tie notiks no 8. līdz 11. jūlijam.
Ventspilī Jūras svētkus atzīmēs pa īstam, kā jau pienākas pilsētai, kas atrodas jūras krastā. Šie svētki ir domāti tiem, kas zina, kas ir jūras sāls, vējš burās un mājupceļš pēc ilgas kuģošanas. Visas dienas garumā katrs interesents varēs pārbaudīt savus spēkus un veiklību, piedaloties dažādās sporta sacensībās. Svētku programma iekļauj tradicionālas sacensības uz laivām-pūķiem un dažādas mākslas darbnīcas bērniem. Visa Ostas iela pārvērtīsies par grandiozu jūrnieku un zvejnieku krogu. Te būs gan alus kausi un kūpinātas zivtiņas, gan jautrie stāsti no dzīves.

Svētku dienā, 8. jūlijā, galvenie izklaides pasākumi pilsētas viesiem un iedzīvotājiem notiks Ostas ielas promenādē. Pie pils vāla atradīsies Baltijas amatnieku tirdziņš ar dažādiem izstrādājumiem – “podi aiz deķiem, deķi aiz ķipjiem, ķipji aiz prievītēm...”, visā promenādes garumā tirgos ēdienus un dzērienus. Svētku pasākumi notiks arī pie Pārventas bibliotēkas, «Jūras Vārti» teātra ēkā, Livonijas pils pagalmā un Reņķa dārzā!

Līdz 18.00 brīvs laiks pasākuma baudīšanai.
Došanās mājup.
Ap 22.00 atgriešanās Rīgā.

Ventspilī Jūras svētkus atzīmēs pa īstam, kā jau pienākas pilsētai, kas atrodas jūras krastā. Šie svētki ir domāti tiem, kas zina, kas ir jūras sāls, vējš burās un mājupceļš pēc ilgas kuģošanas.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
07.07.2018
-
07.07.2018
10+
- Rezervēt
€14
Tūres ilgums

1 diena

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: 07:00
Atgriešanās: ~ 22:00