Izraēla

CENĀ IEKĻAUTS:
- Lidojums Rīga - Tel-Aviva - Rīga 
- Bagāža: 1 soma (max svars 20 kg) 
- Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55сm*40сm*20сm) 
- Lidostas nodevas 
- Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
- Dzīvošana 3* Galil Hotel viesnīcā, 8 naktis ar brokastīm, divvietīga izmitināšana 
*Lidojumu laiki var mainīties.


EKSKURSIJU PAKETE (4 ekskursijas) - €149:
- Ekskursijas brauciens uz Tel-Avivu un Jafu un Dimantu biržu 
- Ekskursijas brauciens uz Jūdejas tuksnesi, klosteru apskate un iespēja nopeldēties Nāves jūrā
- Ekskursijas brauciens uz Galileju 
- Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi  
EKSKURSIJAS: 
- Ekskursijas brauciens uz pazemes Akko un krustnešu zālēs - €45
- Ekskursijas brauciens uz Jēriku - €59
- Transfērs uz Hamat Gader - €59
- Ekskursijas brauciens uz stalaktītu alām, kalnu klosteros Ein Karem Latrun - €59
- Ekskursijas brauciens uz Tel-Avivu un Jafu un Dimantu biržu - €25
- Ekskursijas brauciens uz Jūdejas tuksnesi, klosteru apskate un iespēja nopeldēties Nāves jūrā - €40
- Ekskursijas brauciens uz Galileju - €50
- Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi - €50
*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.
IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu - €220

ĒDINĀŠANA:
- 8 vakariņas (€12/ēdienreize) - €96

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
- Nepilsoņiem nepieciešama vīza. Piedāvājam vīzas noformēšanu par papildus samaksu - €35
- Lai saņemtu vīzu VRK Travel birojā jāiesniedz sekojošie dokumenti: 
1. Izziņa no darba vietas 
2. Izraksts no internet bankas par 3 mēnešiem par naudas plūsmu tūrista kontā 
3. Ja pieder nekustamais īpašums (dzīvoklis vai māja) - zemes grāmata 
4. Dokumentu bilde 5*5 
5. Pase 
6. Veselības apdrošināšana ceļojuma laikā
7. Aizpildīta anketa
*Vīzas noformēšanas laiks 4 darba dienas.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Izraēlas unikālā vēsture, iedzīvotāju daudzveidība un vienreizējā tradīciju un reliģijas kombinācija, kur senās tradīcijas mijas ar jaunākajiem zinātnes atklājumiem.
LIDOJUMA LAIKI:
Izlidošana no Rīgas 14:25 | Ielidošana Tel-Avivā 18:45
Izlidošana no Tel-Avivas 08:20 | Ielidošana Rīgā 12:55
*Lidojumu nodrošina aviokompānija airBaltic.

1. DIENA

Satikšanās Rīgas lidostā (aptuveni 12:00).
*Precīzu satikšanās laiku skatīties mūsu mājaslapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā ”Izbraukšanas grafiks”.


Avio lidojums uz Izraēlu.
Ielidošana Tel-Avivā. 
Transfērs uz Natāniju. 
Izmitināšana viesnīcā. 
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi (par papildus maksu).

Jeruzaleme - vieta, kur redzams unikāls kultūru sajaukums. Senā pilsēta uz pakalniem, 800 m augstumā. Tūkstošu gadu laikā pilsēta ir uzkrājusi bagātu vēsturi. Vecpilsēta aizņem vien 1 km2, taču te atrodas ļoti daudz svarīgu pieminekļu. Pastaiga pa tās ielām – tas ir īsts ceļojums pagātnē. Pirmās sienas tika celtas vēl pirms romiešiem, VIII gs. p.m.ē. Vēsturiskais mantojums šeit tiek turēts lielā cieņā, pat, ja ēka ir pārbūvēta, fasāde tiek saglabāta.

Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).
Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis

Ekskursijas brauciens uz Tel-Avivu un Jafu un Dimantu biržu (par papildus maksu).

Tel-Aviva ir dibināta 1909. gadā. Tagad tas ir gan kūrorts, gan atzīta kultūras, tirdzniecības un izklaides vieta. Gar visu pilsētu stiepjas piejūras bulvāris, kas ved uz seno Jafas pilsētu. Tiek uzskatīts, ka tieši šeit Noass uzbūvēja savu šķirstu.Telavivā ir ļoti daudz muzeju, no tiem interesantākie – Telavivas Mākslas muzejs, Erec-Izraēlas muzejs, kas eksponē arheoloģiskus atradumus, un ar mūsdienu tehniskiem līdzekļiem aprīkotais Ebreju Diasporas muzejs, kas atrodas Telavivas universitātes teritorijā un glabā lielu daudzumu informācijas par ebreju dzīvi.

Jafa (vārda nozīme – „skaists”) nesen vēl bija arābu pilsēta blakus Telavivai, taču tagad pastāv tikai viena pilsēta – Telaviva-Jafa. Ejot pa krastmalu gar debesskrāpju līniju un veco mošeju, var nokļūt Jafas ostā – vienā no senākajām Vidusjūras ostām. Virs jūras paceļas pakalns – no tā vēl pats Napoleons esot raudzījies tālumā. Par imperatoru atgādina lielgabalu un karavīru figūras.

Izraēlas Dimantu birža – patiesa “valsts valstī”. Komplekss sastāv no četrām augstceltnēm, kurās atrodas vairāk par tūkstoti ofisiem – biržas kompāniju locekļiem, telpas pārrunam un darījumiem, dimantu apstrādes kompānijas, juvelierizstrādājumu veikali un izstāžu zāles, dimantu muzeji. Šeit katru dienu atbrauc vairāk par 6000 pircēju no visas pasaules, lai iegādāties dimantus. Liela daļa savos portfeļos pārnēsās dārgakmeņus, kuru kopejā vertībā sasniedz vairākus miljonus dolāru.

Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).
Nakts viesnīcā.


4. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Galileju (par papildus maksu).

Galileja ir kalnu rajons Izraēlas ziemeļos, kas ģeogrāfiski sadalīts divās daļās – Augšgalileja (ziemeļu) un Lejasgalileja (dienvidu). Augšgalileja atrodas augstkalnu rajonā. Tās maksimālais augstums – kalna Mirons virsotne – ir 1208 m, bet Lejasgalileja – mazāk augstkalnu teritorija, kur maksimālais augstums – kalna Kamons virsotnes augstums – ir 602 m. Pateicoties ūdens daudzumam un augsnes auglībai, kas ir raksturīga Galilejas ielejām, šis rajons senos laikos bija diezgan biezi apdzīvots. Mūsdienās, no etniskā viedokļa skatoties, šis rajons ir apdzīvots ļoti dažādiem cilvēkiem . Šodien šajā teritorijā atrodas visdažadākais pēc savas etniskās piederības rajons Izraēlā. Te ir druzu ciemi (Beit-Džana, Pkiin), čerkesu ciemi (Reihanija un Kfar-Kama), kuri ir saglabājuši līdz šodienai savas senās nacionālās tradīcijas. Galileja rajonā atrodas arī arābu ciemi. Daži no tiem ir musulmaņi, tādi kā Kfar-Jasifa, citi ciemi, galvenokārt , ir kristieši (Fasuta ciems). Arī ir jaukti pēc sava sastāva (ciems Maalots-Taršiha).

Galileja – viens no ievērojamākiem un populārākajiem Izraēlas tūrisma centriem, kur ir desmitiem dažādu apskates objektu. Te ir nacionālie parki, kas saglabājuši senatnes liecības (Bar-Am, Cipori, Beit Šearim, Monfor), pilsētas un apdzīvotas vietas, kas ir saglabājušās kopš pirmās ebreju apmetnes un glabā sionisma vēsturi (Metula, Roš Pina), skaistākie rezervāti (ezers ha-Hula, kalns Mirons, mežs Bar-Am, straume Kziv un daudz kas cits), svētās jūdu vietas, tai skaitā praviešu kapi, senās sinagogas utt. (Cfatā un Tvērijā), kā arī svētās kristīgās vietas, kuras apmeklē virkne Svētās Zemes svētceļotāju (Nazareta, Kefar Nahum, Jordan upe un Kineret ezers). Kineret ezers – galvenais saldūdens ezers, kas ar dzeramo ūdeni apgādā visu valsti, atrodas tieši te. Kineret krastā pastāvīgi atrodas teltis – te nedēļas nogalēs brauc atpūsties izraēlieši. Galileju bieži vien dēvē par izraēliešu „Toskānu” vai „Provansu”. Galileja – brīnišķīga vieta ekskursijām, kas piedāvā virkni atpūtas un izklaides iespēju.

Ezers “Kinereta” - galvenais saldūdens avots, kas apgādā visu valsti ar dzeramo ūdeni - atrodas tieši šeit.  Daudzu apskates objektu atrašanās vieta, dabas skaistums  un brīnišķīgās ainavas pārvērta Galilejas rajonu par neparasti pievilcīgu un neatkārtojamu vietu, kuru daudzi sauc par Izraēlas “Toskānu” vai “Provansu”. Galileja - tā ir aizraujoša vieta ceļotājiem, kura piedāvā desmitiem iespēju kā ekskursijām, tā atpūtai.

Nazareta - vieta, kur pagāja Jēzus  bērnība un jaunība, kur dzīvoja Jozefs un Marija, kur sargeņģelis Gavriils vēstija par Messijas piedzimšanu, un kur Jēzus iesāka savu sludinātāja darbību. Pasludināšanas katedrāle ar Jaunavas Marijas grotu, kur notika  iemiesojuma noslēpums. Armagedona ieleja - daļa no Izraēlas ielejas Tel-Megido kalna pakājē, kura ienāca kristiešu vēsturē kā nākotnes noslēdzošās Labuma un Ļaunuma kaujas vieta. Jordānija - Jēzus kristību vieta. Galilejas Kana, Tabha - maizes un zivs pieauguma baznīca. Pāreizticīgo Kapernaums - Sv. Apostuļu klosteris.

Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).
Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Jūdejas tuksnesi, klosteru apskate un iespēja nopeldēties Nāves jūrā (par papildus maksu).

Ekskursija ietver aizraujošu ceļojumu pa Jūdejas tuksneša plašumiem, ceļā uz Nāves jūru tūristi varēs ieraudzīt īstu Kristīšanas Vietu, seno Jordānijas Gerasima klosteri. Ceļš uz Nāves jūru ved caur Jordānijas tuksnesi – vietu, kas tūkstoš gadu garumā piesaistīja cilvēkus ar savu dievišķīgo enerģētiku. Bībeles pravieši un Jēzus, vecās derības mūki un mūki-vientuļnieki atrada te sev vietu, lai sarunātos ar Dievu. Pa ceļam uz Nāves jūru mūs gaidā skaistas ainavas un iespaidošs stāsts par bībeles laikiem.

Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).
Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis

Brīva diena vai ekskursijas brauciens uz pazemes Akko un krustnešu zālēs. Bahajas dārzi Haifā (par papildus maksu).

Pilsēta nocietinājums Akko ir izvietojusies ziemeļos, Haifa līča tuvumā. Kādreiz pilsēta bija vadošā  Vidusjūras osta, līdzvērtīga Konstantinapolei un Kartāgai. Saistībā ar vēsturi, daudz kas ir palicis no šīm kultūrām un ir redzams Akko pilsētā, kura pēc vēsturisko objektu daudzveidības ir otrā pēc Jeruzalemas. Kā vērtīgs vēsturisks piemineklis pilsēta nocietinājums Akko ir reģistrēts UNESCO pasaules mantojumu sarakstā.

Persiešu Bahajas dārzi - XX gadsimta veidojums. Gaisa dārzi un to centrs – ne tikai burvīgs tūristu interesi piesaistošs objekts, bet tas ir arī simbols un svētvieta. Gaisa dārzu komplekss, neskatoties uz visu savu konstruktīvo un ārējo līdzību ar Versaļas un Pēterhofas dārziem, kardināli no tiem atšķiras. Pirmkārt ar savu nozīmi: būt skaistuma un harmonijas sastāvdaļa, ar ārējā skaistuma palīdzību sniegt augstu dvēselisku mācību bahaju reliģijai. Pārākuma jūtas, apgaismība, harmonija, kas apskauj apmeklētājus, saglabājas viņos arī pēc tam ikdienas dzīvē. Pazemes krustnešu zāles un tamplijeru tunelis ir vieni no iespaidīgākajām vēsturiskajām telpām.

Pieticīgs apģērbs sievietēm un vīriešiem.
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).
Nakts viesnīcā.


7. DIENA

Brokastis.

Brīva diena vai ekskursijas brauciens uz Jēriku. Karantāla kalns un kārdinājuma klosteris. Vadi Kelt- Svētā Gerasima klosteris (par papildus maksu).

Jērika pati senākā pilsēta pasaulē (10 tūkst. gadu) un viszemāk izvietota pilsēta (250 m zem jūras līmeņa). Jūs sagaida ceļojums pa bībeles vietām: Kārdinājuma klosteris Karantāla pilsētā, pravieša Elijas avots un netikles Rahavas māja, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, Zaheja vīģes koks, uz kuru nodevu saņēmējs uzrāpās, lai ieraudzītu Jēzu Kristu. Burvīga panorāma uz Nāves jūru un Jordānijas kalniem, Vadi El Kelt — aiza, Georgija Hozevita klosteris.

Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).
Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Brīva diena vai transfērs uz Hamat Gader vai ekskursijas brauciens uz stalaktītu alām, kalnu klosteros Ein Karem Latrun.

Hamat Gader - grieķu pilsēta Gader, no kuras paveras burvīgs skats uz Galilejas jūru (ezers Kinnerets) un Jarmukas upe. Kalna piekājē, upes tālienē, nelielā zemesragā tika dibināts Hamat Gader – karstie sērūdens avoti. Romas periodā tā tika uzbūvēts otrais lielākais romiešu impērijas peldvietu komplekss.
Mūsdienās Hamat Gader, visticamāk pēc Eilatas, ir pats populārākais Izraēlas kūrorts ar krokodilu audzētavu, mini - safari. Baseini ar karstu un aukstu ūdeni,  džakuzī, ūdens kalni, strūklakas, papagaiļu cirks. Ūdens karstajos sērūdeņraža avotos ir bagāts ar minerāliem, kas veicina organisma atjaunošanos un veselības uzlabošanu. Apmeklētājiem iepatiksies džakuzī, kādam ūdenskritumi.

VAI

Ekskursijas brauciens uz stalaktītu alām, kalnu klosteros Ein Karem Latrun – pazīstamais klusētāju vīndaru klosteris.

Emmaus – vieta, kur Jēzus Kristus parādījās pēc augšāmcelšanās.
Stalaktītu alas „Solek”
Ein Karem - Jāņa Kristītāja dzimtene un viena no skaistākajām vietām mūsdienu Jeruzalemes dienvidos, tulkojumā no arābu valodas - avots vīna dārzā.
Ein Karemas Gornijas sieviešu klosteris - saskaņā ar leģendu šī vieta ir saistīta ar Dievmātes vizīti pie radinieces Taisnīgās Elizabates. No šī klostera teritorijas skaidri ir redzams Nebi Samuel - vieta, kur gadsimtiem rāda pravieša Samuela kapavietu (Šmuels).

Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).
Nakts viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu.
Avio lidojums Tel-Aviva - Rīga.
Ielidošana Rīgā.

Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
11.03.2017
-
19.03.2017
Pēc pieprasījuma
Rezervēt
€649
Rezervēt
€789
Ekskursiju pakete

4 ekskursijas - €149

Tūres ilgums

9 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: Izlidošana no Rīgas 14:25 | Ielidošana Tel-Avivā 18:45
Atgriešanās: Izlidošana no Tel-Avivas 08:20 | Ielidošana Rīgā 12:55