Itālija | Sorento

CENĀ IEKĻAUTS:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā)
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU PAKETE (5 ekskursijas) - €180:
Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; Nr.5
*154.00 € - bērniem līdz 13 gadiem (12.99).

EKSKURSIJAS:
- Izbraukuma ekskursija Nr. 1: Toskānas skaistums: 40 €
- Izbraukuma ekskursija Nr. 2: Neapoles pilsēta un Kapri sala: 45 €
- Izbraukuma ekskursija Nr. 3: Sorento pilsēta un Amalfi piekraste: 45 €
- Izbraukuma ekskursija Nr. 4: Bari un Alberobello: 50 €
- Izbraukuma ekskursija Nr. 5: Pompeji, Arheoloģiskās zonas apmeklējums: 25 €

IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 180 €

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 7 € (līdz 65 gadiem) / 14 € (65+)
- Ekskursija pa Grand Canale (Lielais kanāls Venēcijā ar gidu), 40/45 min. – 30 €
- Brauciens ar kuģīti no Amalfi pilsētas gar piekrasti – 20 €
- Eizenštate Estehāzu pils apmeklējums: pieaugšais € 13 / grupas biļete (min 20 cilv.) - € 9,00
- Toskānas vīnu un lauku labumu degustācija privātajās vīna darītavā Toskānā – 20 €
- Kuģītis līdz/no Venēcijai – 12 € pilna / 10 € bērniem līdz 12 gadiem
- Austiņas Florencē, Venēcijā un Romā, Neapolē, Kapri – 11 €
- Sabiedriskais transports Roma 1,5 € (75 min.)*2 = 3 €
- Brauciens ar prāmi/kuģi uz Kapri salu, turp un atpakaļ (iekļauts tūrisma nodoklis) - 38 €
- Funikulieris Kapi salā (no ostas uz Piazzetu) - 2 * 2= 4 €
- Pompeju Arheoloģiskās zonas ieejas biļete – 16 € / bērniem līdz 18 gadiem –1 €
- Brauciens ar gondolu (maksimāli 6 pers.) - 80/100/120 €
- Dodžu pils – 16 €
- S.Kroces katedrāles apmeklējums – 6 €
- Sv.Pētera katedrāle (kupols) - 5 € / kombinējot ar liftu - 7 €
- Svētā Andreja katedrāle Amalfi – 3 €
- Funikulieris Montekatini Termē – 7 €
- Papildus sēdvieta autobusā - 810 €
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Eizenštate - Venēcija – Florence – Chianti vīnu un lauku labumu degustācija – Roma – atpūta pie jūras Sorento piekrastē – Interesantas izbraukumu ekskursijas: Neapole – Kapri sala – Amalfi piekraste – Sorento – Bari un Alberobello - Pompeju arheoloģiskās zonas apmeklējums – Klagenfurte pie Verterzee ezera

Ceļojums uz Itālijas skaistajiem Dienvidiem. Fantastiska iespēja iepazīt gan Itālijas mākslas centrus - Venēcija, Florence, Roma, gan arī Itālijas košās dabas krāsas un neaizmirstamās ainavas: olīvu birzis, vīnogulājus un pakalnus ar cipresēm, nelielus ciematiņus, kas ērti iegūluši apkārtējo kalnu virsotnēs. Dzīvošana viesnīcā Sorento piekrastē. Rīta kafija ar skatu uz Neapoles līci un Vezuvu. Jums būs iespēja peldēties jūrā vai baudīt viesmīlīgās kafejnīcas, kā arī iespēja doties interesantās un aizraujošās ekskursijās: Neapole, Kapri sala, Sorento pilsēta, Amalfi piekraste, Pompeji, Arheoloģiskās zonas apmeklējums un Bari - vienu no senākajām un zināmākajām apdzīvotajā vietām Itālijā, un mazs pasakains ciematiņš - Alberobello, kas kļūs par neaizmirstamu rozīnīti Jūsu ceļojumā. Atpakaļceļā Klāgenfurte, kas ir īstā dienvidu Austrijas pērle, burvīgā roze pie Verterzee ezera.1. DIENA
Izbraukšana no Rīgas (plkst. 06:00). Ceļā – Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.
2. DIENA
Brokastis viesnīcā. Ceļā – Čehija, Austrija. Gleznaini Alpu kalnu skati ceļā uz Itāliju. Foto pauze kalnos, lai iemūžināt kalnu skaistumu Jūsu foto kamerās. Pusdienu pauze Eizenštates pilsētiņa (Austrijā). Eizenštate - Burgenlandes federālās zemes administratīvais centrs. Šeit pēc velēšanas ir apmeklējama Esterhazy ģimenes pils ar plašo Haidna zāli - vienu no pasaules krāšņāk rotātajām un skanīgākajām baroka koncertzālēm pasaulē. Nakts viesnīcā Venēcijas rajonā (Itālijas ziemeļos).
3. DIENA
Brokastis viesnīcā. Brīnumainā un valdzinošā Venēcijā. Pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem. Kruīzs ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu un Jūs nonākat Venēcijas sirdī- Sv.Marka laukumā. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu, izbaudot Venēcijas burvību un vērojot senās pilis un šauros kanālus ieliņu vietā! Venēcijas apskate: Sv. Marka laukums, Sv.Marka katedrāle, Dodžu pils, Venēcijas simbols – Spārnotais lauva, Rialto tilts u.c. Viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Pēc ekskursijas var apmeklēt Dožu pili, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā. Iespēja uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma. Brīvā laikā piedāvājam izbaudīt ekskursiju pa Grand Canale (Lielais kanāls Venēcijā ar gidu), 40/45 min. Lielais kanāls (Canale Grande) ar pilsētas visslavenāko tiltu – Rialto – rada rosīgas maģistrāles iespaidu – gar to rindojas savi divi simti lielisku piļu, kuras tūristiem paliek neizdzēšamā atmiņā. Ierašanās viesnīcā skaistā kūrortpilsētiņā Toskanā - Montekatini Termē. Nakts viesnīcā Montikatini Termē.
4. DIENA
Brokastis viesnīcā. Atpūta Montekatini Termē vai izbraukuma ekskursija Nr. 1: Toskānas skaistums (par papildus samaksu: 40 €). Izbraukšana uz Florenci - Renesanses šūpuli. Florences panorāmas skats no Mikelandželo laukuma, tieši šīs vietas Jums paveras ikoniskā Florences panorāma. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu: Santa Kročes bazilika, Sinjorijas laukums, Dantēs māja, Maria del Fiore katedrāle, Vekio pils, Mediči kapella un c.. Brīvais laiks pilsētā un pēc tam atgriešanas Montekatini Termē. Vakarā pēc velēšanās Toskānas vīnu un lauku labumu degustācija privātajās vīna darītavā Toskānā (par papildus samaksu: 20 €). Toskānu ainavas: Olīvu birzis, vīnogulāji un pakalni ar cipresēm, nelieli ciematiņi apkārtējo kalnu galotnēs veido tik raksturīgo Toskānas ainavu. Itālija nav iedomājama bez vīna… Iespēja ne tikai baudīt un iegādāties labu Toskānas vīnu un olīveļļu, bet arī uzzināt par vīna ražošanas un baudīšanas tradīcijām Itālijas slavenākajā vīndaru novadā. Saimniecības apskate, iespēja pastaigāties pa vīndārdziem un nodegustēt vīnus. Kā arī olīveļļu, maizi un Toskānas desas. Atgriešanās Montekatini Termē. Nakts viesnīcā.
5. DIENA
Brokastis viesnīcā. Ceļā uz Itālijas dienvidiem.. Mūžīgā Roma "Dvēseles pilsēta" tā nosauca Romu Džordž Bairons. Lielā apskates ekskursija pa Romu kopā ar vietējo gidu: Kolizejs, Romas forumi, Konstantīna triumfa arka, Kapitolija pakalns, Trevī strūklaka, Panteons, Navona laukums, Venēcijas laukums, Sv.Pētera katedrāle. Brīvais laiks un iespēja apskatīties Sv.Pētera katedrāli. Nakts viesnīcā Sorento piekrastē ar skatu uz Neapoles līci un Vezuvu (Sorento pilsētas rajonā), Gran Hotel La Panoramica 4* http://www.grandhotellapanoramica.com/en/.
6. DIENA
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 2: Neapoles pilsēta un Kapri sala (par papildus samaksu: 45 €). Pēc brokastīm mēs dodamies ekskursijā pa Neapoli, kuras laikā Jums būs iespēja iepazīties ar Neapoles interesantākajām vietām. Neapole ir Dienviditālijas galvaspilsēta, vienā vecumā ar Romu. Neapole – Itālijas raksturs. Neapoles pilsētas ekskursija kopā ar vietējo gidu: ar autobusu aizbrauksim uz skaistākajām vietām, kur vērosim Neapoles panorāmu un ar kājām apskatīsim pilsētas monumentālo daļu: Plebescito laukums, Umberto I galerija, Karaliskā pils, San Karlo teātris un Jaunā pils. Turpinājumā brauciens ar kuģīti uz Kapri salu, kur vienmēr ir saulains laiks gluži kā Edenes dārzā. Kapri sala tiek uzskatīta par vienu no slavenākajām un greznākajām pasaules salām un tās skaistums vienmēr ir vilinājis cilvēkus. Tā ir bijusi gan imperatoru rezidence ar pasakainām villām un klosteru mītnēm, gan arī trimdas vieta. Skaistos Augusta dārzus, kaut arī tie ir pavisam neliels iekopts ziedošu apstādījumu pakalns, ir vērts apmeklēt tieši tās panorāmas laukuma dēļ: acis priecē smaragd zilais jūras līcis un majestātiskās Farglioni klintis. Vieta, no kurienes ceļotāji sāk salas apskati ir Marina Grande – salas osta. Viduslaiku kvartāla šauro ieliņu labirinti aicina tajos paklejot, ļaujoties to burvīgumam. Pastaiga pa Kapri kņada centru: Umberto laukums, ielas, veikali romiešu termas, greznās viesnīcas, Augusta dārzi, mini laukums "Piazzetta" ar blakus kvartāliem. Jums būs iespēja peldēties jūrā vai baudīt viesmīlīgās kafejnīcas, kas piedāvā tai skaitā pašu noķertas un grilētas zivs ēšanu, uzdzerot ledaino „Lacrima Christi”, kas gatavots no Vezuva nogāzē augušām vīnogām vai „Limončello” – šim reģionam raksturīgu alkoholisku dzērienu no citrona, cukura, spirta un ūdens. Atgriešanas uz viesnīcu.
7. DIENA
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 3: Sorento pilsēta un Amalfi piekraste (par papildus samaksu: 45 €). Pēc brokastīm mēs dodamies ekskursijā "Sorento pilsēta un Amalfi piekraste". Sorrento - neliela Kampānijas pilsētiņa Tirēnu jūras klinšu līcī, tūristu vispievilcīgākais un visvairāk apmeklētākais kūrorts, pilsēta, kurā Jums noteikt gribēsiet atgriezties... Sorrento klintis, antīkās villas un luksusa viesnīcas saistījušas šeit ne vienu vien slavenību… Sorrento ir vispievilcīgākais un visvairāk apmeklētākais kūrorts Amalfi piekrastē. Turpinājumā ekskursija uz gleznaino Amalfi piekrasti (UNESCO) - šauras ieliņas, kas vijas augšup un lejup gar klinšainajiem krastiem, mazie ciematiņi klinšu nogāzēs, senas baznīciņas, citronu audzes.... tas ir Amalfi piekrastes šarms, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. Foto pauze pie Pozitāno. Panorāmas autobusā mēs nolaidīsimies pie jūras un apskatīsim piekrastes iespaidīgāko pilsētu Amalfi –senās jūras navigācijas centru. Amalfi pilsētiņā iegriezīsieties slavenajā Sv. Andreja katedrālē. Mēs apmeklēsim arī Amalfi, kas slavena ar savu izroboto krastmalu, tirkīzzilajiem līča ūdeņiem, dārzu aromātiem un senākas jūras republikas vēsturi. Jums būs iespēja peldēties jūrā. Brīvā laikā piedāvājam izbaudīt braucienu ar kuģīti no Amalfi pilsētas gar piekrasti. Atgriešanas uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.
8. DIENA
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 4: Bari un Alberobello (par papildus samaksu: 50 €). No sākuma dodamies uz Bari - Apūlijas galvaspilsētu. Bari ir pazīstama Eiropā un ārpus tās kā svarīga osta un universitātes pilsēta. Bari pilsēta ir arī slavens kristietības centrs. Svētā Nikolaja klosteris katru gadu pievilina tūkstošiem svētceļotāju. Bari- pilsēta ar bagātu vēsturi, interesantu arhitektūru un skaistu vēsturisku centru. Bari pievilcīga ar to, ka cauri gadsimtiem ir saglabājusi viduslaiku pilsētas atmosfēru, pilsētas dārgumu Sv.Nikolaja baziliku, kurā visas kristīgās pasaules svētceļotāji pielūdz Sv.Nikolaja relikvijas. Bazilikas apmeklējums. Ja Jums interesē gastronomiskie jautājumi, Barī var uzzināt visu par Apūlijas pastu orecchiette, to izgatavo vienā no centrālajām Bari-Vekia ieliņām, kur to var arī iegādāties. Ja ir silts laiks, tradicionālas „austiņas" (kaut kas līdzīgs makaroniem ar dārzeņiem) gatavo tieši uz ielas. Dienas turpinājumā Alberobello. Alberobello, UNESCO pasaules kultūras mantojuma piemineklis, tā ir vienīgā vieta pasaulē, kur ar sajūsmu var aplūkot 1400 baltās pasaku rūķīšu- trulli mājiņas ar koniskiem jumtiem. Šeit var atrast veikalu un restorānu –trulli un pat trulli katedrāli. Vairākās trulli mājiņās pašlaik ir suvenīru bodes, kur Jūs var iegādāties interesantus suvenīrus, iepazītu ražošanas kultūru. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
9. DIENA
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr. 5: Pompeji, Arheoloģiskās zonas apmeklējums (par papildus samaksu: 25 €). Pēc brokastīm mēs apmeklēsim Pompeji pilsētu, kuru 79. gadā nopostīja Vezuva vulkāna izvirdums. Laika gaitā pilsēta atrakta no pelniem un atklāj seno iedzīvotāju dzīvesveidu. Arheoloģiskās zonas apmeklējums (ieejas biļete nav iekļauta cenā). Pusdienlaikā izbraukšana uz Itālijas ziemeļiem. Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā (Veneto reģions, Itālijas ziemeļos).
10. DIENA
Brokastis viesnīcā. Austrija, Karintija. Izstaigāsim Karintijas federālās zemes galvaspilsētu Klāgenfurti un apskatīsim tās ievērojamākās vietas: jūgendstilā būvēto Pilsētas teātri, Veco laukumu un Jauno laukumu ar pilsētas simbolu tā centrā un pirmo pieminekli Austrijas imperatorei Marijai Terēzai, Doma laukumu ar katedrāli, pilsētas Domes ēku un pirmo tikai gājējiem domāto ielu Austrijā. Ceļa turpinājums: Austrija, Čehija, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.
11. DIENA
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz mājām. Polija, Lietuva, Latvija. Vēlā atgriešanās Rīgā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
Ekskursiju pakete

5 ekskursijas - €180

Tūres ilgums

11 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīga

Izbraukšana: 06:00
Atgriešanās: Vēlu vakarā/naktī