Horvātija

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija - apstāšanās pauzēs)
- Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam - tūrisma klases 2*/3* viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis
- Izmitināšana Horvātijā viesnīcā Jambo Apartaments 2* Hotel četrvietīgos/piecvietīgos numuros, bez ēdināšanas
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJAS:
   Pērkot birojā    Pērkot uz vietas
Egerā + vīna degustācija
"Skaistās sievietes ielejā"
   40 EUR/ bērniem 25 EUR    50 EUR/ bērniem 35 EUR
Splita    20 EUR/ bērniem 10 EUR    30 EUR/ bērniem 20 EUR
Lokrum sala un Dubrovnika    35 EUR/ bērniem 25 EUR    45 EUR/ bērniem 35 EUR
Horvātijas dvēsele    40 EUR/ bērniem 25 EUR    50 EUR/ bērniem 35 EUR
Bosnija un Hercegovina    30 EUR/ bērniem 20 EUR    40 EUR/ bērniem 30 EUR
Brauciens ar jahtu    40 EUR/ bērniem 25 EUR    50 EUR/ bērniem 35 EUR
Nacionālais vakars    30 EUR/ bērniem 20 EUR    40 EUR/ bērniem 30 EUR
Raftings pa Cetiņas upi    50 EUR/ bērniem 30 EUR    60 EUR/ bērniem 40 EUR
*Bērni vecumā 0-12 gadi.
**Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.

IZMITINĀŠANA:
Jambo Apartments 2* Hotel
Apartamenti izvietoti tūristu pilsētiņā Klekā, 60 km attālumā no Dubrovnikas Adrijas jūras piekrastē, 100 m attāluma no pludmales. Šajos apartamentos Tūristus sagaida patīkama atpūta siltā ģimenes atmosfērā.
Apartamentos ir 2 guļamistabas, viesistaba, virtuve ar traukiem, duša / WC, kondicionieris, ledusskapis, satelīttelevīzija, balkons. Maksimālais cilvēku izvietojums – 5 cilvēki.
Tuvumā atrodas restorāni, bāri, lielveikals.

Izklaide un sports: saulessargi un guļamkrēsli pludmalē (par maksu), tenisa korts, galda teniss, futbols, mini golfs, ūdens sporta veidi.
Bērniem: bērnu rotaļu laukums

VAI
 
Plaža 3* Hotel
Viesnīca Plaža 3* atrodas tūristu pilsētiņā Klek Horvātijā, 60 km attālumā no Dubrovnika, Adrijas jūras krastā, 50 m attlāmuā no pludmales. Tūristus šajā viesnīcā sagaida patīkama atpūta silta atmosfērā.
 
Viesnīcā 30 numuri. Numuros vannas istaba ar dušu, fēnu, kondicionieris, ledusskapis, satelīta televīzija, balkons.
 
Izklaide un sports: guļamkrēsli un saulessargi pludmalē (par papildus maksu), tenisa korti, galda teniss, futbols, mini golfs, ūdens sporta veidi.
Bērniem: rotaļu laukums
Restorāni un bāri: restorāns, lobby bārs.

- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā (tranzītviesnīcās) - 60 EUR
- Piemaksa par brokastīm apartamentos - 35 EUR
- Piemaksa par divvietīgo izmitināšanu viesnīca Plaža 3* Hotel, ar brokastīm - 100 EUR
- Piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu viesnīca Plaža 3* Hotel, ar brokastīm - 280 EUR

Papildus obligāti nepieciešams veikt tūristu nodokļa iemaksu tur pat uz vietas viesnīcā - 1,50 EUR no cilvēka/nakts!

Uzmanību! Cena tiek noteikta dzīvošanai apartamentos Horvātijā ar izmitināšanu četrvietīgos numuros.
- Piemaksa par trīsvietīgu izmitināšanu - 80 EUR
- Piemaksa par divvietīgo izmitināšanu - 160 EUR
- Piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu - 240 EUR

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 120 EUR
- Kuģītis uz Lokrum salu - 100 HRK (15 EUR)
- Pusdienas Bosnijā un Hercegovinā - 10 EUR
- Ieejas biļete uz Stonas sienu - 40 HRK (7 EUR)
- Ieejas biļete Salonas pilsētu - 15 HRK (2 EUR)
- Pusdienas raftingā - 10 EUR
- Ieejas biļetes Kravices parkā - 3 EUR
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana
*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Esot Horvātijā, ir ļoti grūti atbrīvoties no sajūtas, ka apkārt esošās fantastiskās ainavas, pasaku pilis, kristāla jūra, salas - nav nekas cits kā sapnis. Daudzi tūristi pieķer sevi pie domas, ka netic tam, ko redz, un šaubās, ka viss notiek realitātē. Pat visvairāk pieredzējuši tūristi apgalvo, ka ikviens, kas atbrauc uz Horvātiju, iekļūst neizskaidrojamā, mistiskā savienojumā.


1. DIENA
06:20 izbraukšana no Rīgas.
Pa ceļam Lietuva, Polija.
Pusdienu pārtraukums Polijā.
Nakts tranzītviesnīcā Slovākijas teritorijā.
2. DIENA
Brokastis. Pārbrauciens līdz Egerai. Ekskursija Egerā vietējā gida pavadībā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Egera ir Ungārijas baroka galvaspilsēta! Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Ekskursijas laikā apskatīsiet Egeras cietoksni, turku laika minaretu, katedrāli, Minorītu baznīcu. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt termālos baseinus. Jūsu rīcībā 7 ārstnieciskie termālie baseini, baseins bērniem, masāžas baseins, burbuļvannas. Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu) un nodegustēt 5 vīna šķirnes, tai skaitā slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, piedalīties konkursā, uzzināt vīna darīšanas noslēpumus un nobaudīt nacionālo ungāru gulaša zupu. Pēc tam būs iespēja iegādāties vīnus tieši no ražotāja par patīkamām cenām. Nakts viesnīcā Horvātijā.
3. DIENA
Brokastis. Mēs dodamies uz vienu no skaistākajām Horvātijas pilsētām - Splitu. Ekskursijas Splitā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). Jūs skatīsiet vecpilsētu, kur atrodas vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians - "apsēstais ar celtniecību" - kā viņu dēvēja. Apskatīsim arī Zelta un Sudraba vārtus, Sv. Duje katedrāli, Jupitera templi un valdzinošo jūras krastmalu. Nakts apartamentos Adrijas jūras piekrastē.
4. - 9. DIENA
Lai Jūsu atpūtu padarītu krāšņāku un neaizmirstamu, piedāvājam ne tikai atpūtu Adrijas jūras krastā, bet arī sekojošu ekskursiju programmu:
Lokrum sala un Dubrovnika.
Diena sāksies ar Lokrum salas apmeklēšanu, kas ir slavena ar to, ka to par mājokli izvēlējās pāvu ģimene. Neskatoties uz nelielu salas platību, šeit atrodas Nāves ezers. Tūristus šeit vilina burvīgas pludmales ar smalkām smiltīm, pie vienas no tām ir ieplānota peldēšana. Saskaņā ar vienu no leģendām, uz šīs salas savu patvērumu bija atradis Ričards Lauvassirds, kad viņa kuģis nogrima. Lokruma ir slavena arī ar to, ka šeit patika atpūsties meksikāņu imperatoram Maksimiliānam Hābsburgam. Kopš tā laika Lokruma salā ir saglabājies benediktīniešu klosteris. Savukārt, par Napoleona ēru atgādina forts, kurš ir kļuvis par šīs salas populārāko apskates objektu.

Pēcpusdienā – slavenākās Horvātijas pilsētas - Dubrovnikas apmeklējums. Tā ir majestātiska, skaista pilsēta. „Tam, kurš meklē paradīzi uz zemes, obligāti jāapmeklē Dubrovniku, jo nekur citur vairs nevar atrast tādu cildenumu un mieru, tādu krāšņumu un harmoniju” – šie ir Bernarda Šova vārdi. UNESCO Dubrovniku, Venēciju un Amsterdamu uzskata par trim skaistākām Eiropas pilsētām. Ekskursija ar vietējo gidu.Horvātijas dvēsele.
Šajā dienā Jums būs iespēja iepazīties ar pašu labāko, ko var piedāvāt šī valsts. Ienirt tās neatkārtojamaja atmosfērā un sajust tās viesmīlību.
Sāksim dienu ar austeru saimniecības apmeklējumu, kurā nobaudīsim šīs elitārās delikateses, kā arī vietējo vīnu.
Pēc tam dosimies uz seno pilsētu Stone, kurā atrodas slavenā sāls ieguves vieta, kura šeit pastāv jau no seniem laikiem. No šejienes nāk arī Stona siena - astotais pasaules brīnums, kurā uzkāpjot Jums atvērsies aizraujošas panorāmas.
Vēlāk mēs atpūtīsimies vienā no labākajām pludmalēm, kuru vietēji sauc par ''Horvātijas Maldīviju'', dēļ tās maigajām smiltīm, kas ir liels retums šajā reģionā.
Pēc peldēšanās un sauļošanās Jums uzradīsies apetīte. Pusdienās mēs dosimies uz vienu no labākajam saimniecībām, kur varēsim kārtīgi nobaudīt Dalmācijas virtuvi. Tiks pasniegts aperatīvs, salāti un gaļa ar kartupeļiem, kas cepti pelnos. Būs iespēja iegādāties ekoloģiski tīru produkciju, kas audzēta šajā saimniecībā.Bosnija un Hercegovina.
Tā ir valsts, kas nosaukta pēc diviem pamata reģioniem, kas atrodas Balkānu pussalā. Tā ir vieta, kur Austrumi satiekas ar Rietumiem. Tieši Bosnijā sastopas trīs lielākās pasaules reliģijas, šeit notikušas asiņainākās cīņas kopš Otrā pasaules kara beigām.

Mūsu programmā: Mostara – īsta Bosnijas pērle. Viduslaiku pilsēta Počiteļ – Kula cietoksnis, torņi, kuri atrodas uz stāva kalnāja virs pilsētas. Balagaj – burvīgi restorāni, kas atrodas uz kalnu upēm, kur būs arī ieplānotas mūsu pusdienas. Ūdenskritumi „Kravice” – skaistākais ūdenskritums Hercegovinā uz Trebižatas upes.Brauciens ar Jahtu.
Šodien Jums ir iespēja redzēt Horvātiju no cita skatu punkta - no jūras puses. Pastaiga un pusdienas uz skaistās jahtas „Lipa moja”. Vīns, uz oglēm cepta forele, svaiga jūras brīze patīkami atvēsina ķermeni, iespēja izpeldēties atklātā jūrā un daudzi citi iespaidi un piedzīvojumi.

Nacionālais vakars.
Ballīte Horvātijas restorānā „ADRIA” Neretvas upes krastos. Welcome dzēriens – Travaritsa, vīns līs straumēm, galds lūzīs no ēdieniem! Spēlēs dzīvā mūzika! Visi dejos un jauki pavadīs laiku!


Raftings pa Cetiņas upi
Aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvājam raftingu pa Cetiņas upi (pēc vēlēšanās un par papildsamaksu). Cetiņas upe atrodas pasakaini skaistā vietā, kalnu un savādu koku ieskauta un ar tās vārda rašanos ir saistītas vairākas leģendas. Pirms raftinga katram dalībniekam izsniedz ekipējumu – airus, glābšanas vesti un ķiveri. Aukstā vai lietainā laikā Jūs saņemsiet arī hidrotērpu. Katrā laivā atrodas pieredzējis instruktors un visas tūristu darbības tiek rūpīgi kontrolētas un saskaņotas. Nobrauciens aizņem 3-4 stundas. Pēc raftinga piedāvājam sātīgas pusdienas, kur dominē Dalmācijas virtuve.
10. DIENA
Agri no rīta izbraukšana mājup. Ceļā Horvātija, Slovēnija, Austrija, Čehija. Pusdienu pārtraukums Austrijas restorānā. Nakts tranzīta viesnīcā Polijas - Čehijas pierobežā.
11. DIENA
Brokastis viesnīcā.
Došanās ceļā caur Poliju, Lietuvu.
Pusdienu pārtraukums Polijā.

Vēlu vakarā atgriešanās Latvijā.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
18.06.2018
-
28.06.2018
10+
- Rezervēt
€249
25.06.2018
-
05.07.2018
10+
- Rezervēt
€249
02.07.2018
-
12.07.2018
10+
- Rezervēt
€249
09.07.2018
-
19.07.2018
Vietu nav
-
-
16.07.2018
-
26.07.2018
10+
- Rezervēt
€349
23.07.2018
-
02.08.2018
10+
- Rezervēt
€349
30.07.2018
-
09.08.2018
10+
- Rezervēt
€349
06.08.2018
-
16.08.2018
10+
- Rezervēt
€349
13.08.2018
-
23.08.2018
10+
- Rezervēt
€349
20.08.2018
-
30.08.2018
10+
- Rezervēt
€349
27.08.2018
-
06.09.2018
10+
- Rezervēt
€329
Tūres ilgums

11 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: 06:20
Atgriešanās: Vēlu vakarā