UZMANĪBU! Jauna e-pasta adrese: info@vrktravel.com

Čehijas kalnu paradīze vai pasaku filmu pēdās

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC, kondicionētājs, karstais ūdens - apstāšanās pauzēs)
- Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam - tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJAS:
- Ekskursija Prāgā ar kājām vietējā gida pavadībā (ilgums apmēram 3.5 - 4 stundas) - €25 / bērniem - €15
*Bērni vecumā 0-12 gadi.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru 69 EUR
- Piemaksa par papildvietu autobusā 69 EUR
- Andrašpah - Teplicas klintis 75CZK/ 35 CZK
- Českij Raj 150 CZK/100 CZK
- Sihrovas pils 250 CZK/ bērniem 190 CZK
- Čehijas Šveice 100 CZK/ 80 CZK
- Kruīzs pa Vltavas upi 20 EUR/ bērniem 20 EUR (cenā ēdināšana zviedru galds un iepazīšanās dzēriens)
- Ieejas biļetes muzejos, izklaides programmās
- Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč
- Pusdienas no 150 Kč
- Muzeji Prāgā 50 - 300 K
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicāniskā apdrošanašana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

Jums Čehija asociējas tikai ar Prāgas zelta arhitektūru un gardo čehu alu? Bet vai zinājāt, ka Čehijā ir pasakaini dabas skati, kalni, meži, dabas rezervāti. Ne par velti skaistākās pasaku filmas ir filmētas tieši Čehijas teritorijā!

Kurš gan bērnībā nav skatījies „Princesi Zeltmati”, „Trīs rieksti pelnrušķītei”, „ Trīš musketierus” vai mūsu pašu „Sprīdīti”! Gribam Jūs aizvest uz šo pasaku filmu valstību, ļaut Jums pilnībā relaksēties dabā un pie reizes ielūkoties Prāgas šaurajās, senatnīgajās ielās.

1. DIENA
05:15 izbraukšana no Rīgas.
Lietuva. Polija.
Pusdienu pauze Polijā.
Nakts viesnīcā Polijas Vācijas pierobežā.

2. DIENA
Ceļš vedīs mūs uz Pasaku vastību Andršpach – Teplicas klinšu parkā (par papildu samaksu), kur ir uzņemtas daudz pasaulē un Latvijā pazīstamas filmas, piemēram, „Nārnijas hronika”.
Neparastos klinšu veidojumus Bohēmijas ziemeļaustrumos iespējams apmeklēt pa daudzām marķētām takām. Šis ir ļoti populārs klinšu kāpēju un klinšu lecēju galamērķis. Tomēr, pat ja esat mierīgākas atpūtas cienītāji, Jūs novērtēsiet šo klinšu grandiozumu!
Turpināsim priecāties par dabas skaistumu citā ļoti populārā kalnu dabas parkā - Českij Raj (par papildu samaksu)! Te vienkopus ir viss, ko klasiskā klinšu apgabalā var vēlēties! Stabi, klinšu masīvi, skatu punkti, platformas.
Prahovas klinšu parks - viens no senākiem dabas rezervātiem Čehijas Republikā. Dabas brīnums, kas veidojies daudzu miljonu gada garumā. Pastaiga starp klinšu blokiem un pa šaurām, klintīs izkaltām takām. Patīkams pārgājiens vairāku kilometru garumā: skatu laukumi, neaprakstāmi dabas brīnumi un unikālas ainavas. Un šeit Jūs noteikti atpazīsiet vietas, kur filmēts mūsu pašu tik mīļais „Sprīdītis”!
Nakts viesnīcā Prāgā.
3. DIENA
Brokastis.
Būt Čehijā un nepavadīt dienu tās zelta galvaspilsētā Prāgā ir neprāts! Piedāvājam ekskursiju pa šo fantastisko pilsētu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).

Jūs apskatīsiet: karaļu, tagad – prezidenta pili, grandiozo Sv. Vita katedrāli, Zelta ieliņu, Kārļa tiltu ar 30 baroka skulptūrām, Rātsnamu ar pasaulslaveno astronomisko pulksteni Vecpilsētas laukumā.

Vakarā relaksācijai iesakām kruīzu ar kuģīti pa Vltavas upi (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu), kur divu stundu brauciena laikā varēsiet gan ieturēt lielisku maltīti, gan baudīt Prāgu no citu skatu punkta.

Nakts viesnīcā Prāgā.

4. DIENA

Brokastis.
Sihrovas pils (par papildu samaksu).

Reiz dzīvoja...Princese Zeltmate, Pelnrušķīte un madam Ševrez...(jā, jā – tā pati madam Ševrez no trim musketieriem). Visām šīm dāmām bija dažādas pasakas, bet visas šīs pasakas vieno viena pils Čehijā! Sihrovas pils!.Ar ko? Tieši Sihrovas pilī ir uzņemtas kino pasakas „Princese Zeltmate”, „ Trīs rieksti pelnrušķītei”, „Trīs musketieri”. Sihrovas pils ir franču muižnieku Roganu īpašums. Tā atrodas skaistā vietā, ko ieskauj meži un skaistas pļavas.

Turpinām iepazīties ar Čehijas skaistajiem kalniem Čehijas Šveicē (par papildu samaksu), kas zināma arī kā Saksijas Šveice. Šeit Jūs atklāsiet dabas valdzinošo spēku, staigājot starp klintīm, nokāpsiet aizā, kur Jums būs iespēja braukt ar laivu pa kalnu upi. Šī brauciena laikā Jums gar acīm aizskries dažādi dabas izveidoti tēli - zilonis, lācis, mērkaķis. 

Nakts viesnīcā Polijā.

5. DIENA
Brokastis.
Brauciens cauri Polijai, Lietuvai.
Vakarā atgriešanās mājās.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
12.07.2017
-
16.07.2017
10+
- Rezervēt
€139
Tūres ilgums

5 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: 05:15
Atgriešanās: Vakarā