Bulgārija | EKSKURSIJU AVIOTŪRE

CENĀ IEKĻAUTS:
- Avio lidojums Rīga - Burgasa - Rīga
- Nododamā bagāža līdz 20 kg
- Rokas bagāža līdz 8 kg
- Transfērs Burgasas lidosta - viesnīca - Burgasas lidosta
- Izmitināšana viesnīcā Amfibia Beach 3* Hotel (7 naktis), Standard room
- Ēdināšanas tips BB (Brokastis)
- Vietējā tūroperatora pārstāvja pakalpojumi krievu valodā
*Lidojumu laiki var mainīties.
**Ceļojuma cena bērnam (0-12 gadi), dzīvojot kopā ar diviem pieaugušajiem - €299
EKSKURSIJU PAKETE (3 ekskursijas):
3 jebkuras ekskursijas pēc izvēles

EKSKURSIJAS:
Ekskursijas    Pērkot birojā    Pērkot uz vietas
Izbraukuma ekskursija uz Stambulu     65 EUR/ bērniem 35 EUR    75 EUR/ bērniem 45 EUR
Bulgārijas nacionālais vakars    35 EUR/ bērniem 20 EUR    45 EUR/ bērniem 30 EUR
Džips - Safari    45 EUR/ bērniem 30 EUR    55 EUR/ bērniem 40 EUR
Pirātu kruīzs    35 EUR/ bērniem 20 EUR    45 EUR/ bērniem 30 EUR
Nesebra - Sozopole - "Izba Pomorja"    45 EUR/ bērniem 30 EUR    55 EUR/ bērniem 40 EUR
Rožu ieleja - Šipka - Etira    50 EUR/ bērniem 30 EUR    60 EUR/ bērniem 40 EUR
 Izbraukuma ekskursija uz Sofiju un Plovdivu    60 EUR/ bērniem 35 EUR    70 EUR/ bērniem 45 EUR
*Bērni vecumā 0-12 gadi.

Nepilsoņiem, ekskursijai uz Stambulu nepieciešama vīza.
Lai nokārtotu vīzu, nepieciešams nosūtīt VRK Travel sekojošo informāciju:
- Pases dati 
- Dati par vecākiem
Turcijas vīzas cena - €35
*Precīzu informāciju jautājiet menedžeriem. 

IZMITINĀŠANA:
Amfibia Beach 3* Hotel
Viesnīca atrodas 25 km no Burgasas lidostas, 3 km no kūrortkompleksa Saulainais krasts centra, 150 m no pludmales. Uzcelta 1973. gadā. Pēdējā renovācija – 2007. gadā. Viesnīca – trīs 6 stāvu ēkas, kopā 180 numuri: standard rooms (maks. 2+1 cilv., 14 m2); triple rooms (3 vienvietīgās gultas, izvelkamais krēsls, maks. 3+1 cilv., 20 m2).

Pludmale: municipālā, smilšu. Saulessargi, atpūtas krēsli, matrači – maksas pakalpojums. Pie baseina: saulessargi, atpūtas krēsli – bez maksas.

Numurā: vannasistaba, individuālais kondicionētājs, TV, telefons, Wi-Fi internets (maksas pakalpojums), mazs ledusskapis, seifs (tikai korpusā „Amfibia”), balkons, numura uzkopšana – katru dienu, veļas nomaiņa – reizi 3 dienās, dvieļu nomaiņa – reizi 3 dienās, room service (maksas pakalpojums).

Teritorijā: restorāns, 2 bāri, 3 atklātie baseini, Wi-Fi internets (lobby bārā, bez maksas), konferenču zāle (maks. 100 cilv.), valūtas maiņa, veikals, frizētava, seifs (reģistrācijā, maksas pakalpojums), autostāvvieta.

Bērniem: baseins ar ūdens slīdkalniņu, rotaļlaukums, krēsliņi restorānā, baby cot (pēc pieprasījuma).

Izklaide un sports:
Bez maksas: volejbols.
Maksas pakalpojumi: biljards.

Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā viesnīcas numurā - jautāt pie tūroperatora.
Cena par trešo pieaugušo numurā - jautāt pie tūroperatora.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
- Medicīniskā apdrošināšana

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Bulgārija ir viena no nedaudzajām valstīm, kur apvienojas saule, jūra, zelta pludmales, slēpošanas kūrorti, SPA kūrorti un labs serviss! Šī nav vienkārša valsts, tā ir pasakaina valsts, visi nosacījumi radīti Jūsu bezrūpīgai atpūtai ar bērniem Bulgārijā.


LIDOJUMU LAIKI:
Rīga - Burgasa: 06:00 - 08:30 MYX445
Burgasa - Rīga: 09:30 - 12:00 MYX446
*Lidojumu nodrošina aviokompānija Smartlynx.


EKSKURSIJU APRAKSTS
Lai Jūsu atpūta būtu interesantāka un daudzveidīgāka, piedāvājam ekskursiju programmu pēc vēlēšanās un par papildu samaksu:
Pirātu kruīzs.
Brauksim ar jahtu un baudīsim sauli un jūru, makšķerēsim, peldēsimies, sauļosimies un pusdienosim uz klāja. Atmiņas par šo dienu Jūs sasildīs arī aukstajos ziemas vakaros, kad pāršķirstīsiet fotoalbumu.

Bulgārijas Nacionālais vakars.
Vakaru piedāvājam pavadīt nelielā ciematiņā - restorānā „Zelta muca”. Tūristus šeit sagaida kā visdārgākos ciemiņus labākajās bulgāru tradīcijās. Jūs tiksiet cienāti ar garšīgu nacionālo ēdienu, bulgāru vīnu un rakiju. Dziedāsim, dejosim, baudīsim dzīvi! Tāpat ekskursijas laikā bērniem tiek piedāvāta vizināšanās ēzeļu pajūgos, piedalīsimies dažādās spēlēs un vakara nobeigumā – dejas uz karstām oglēm! Brīnišķīga iespēja saplūst ar nacionālo kolorītu – visi dejo un priecājas! Vakara gaitā spēlē ansamblis starptautiski zināmas melodijas un šeit savienojas dažādu tautību cilvēki vienotā dejā!

Džips–Safari.
Jūs sagaida aizraujošs brauciens ar padomju laika „bobikiem” pa neizbraucamiem Saulainā Krasta ceļiem. Jūs apmeklēsiet senlaiku bulgāru viensētu, kur tiksiet pacienāti ar pīrāgu un rakiju, aplūkosiet senos darba instrumentus, mēģināsiet izgatavot savām rokām kādu no māla traukiem, pusdienosiet un ik pa brīdim apstāsieties uz foto pauzēm, lai iemūžinātu aizraujošās dabas ainavas un Jūsu piedzīvojumus šai braucienā.

Rožu ieleja – Šipka – Etira.
Bulgārija visā pasaulē ir slavena ar savu rožu eļļu, ko te iegūst no pavisam necila paskata rozītes Rosa Damascena. Dodamies krietni tālā braucienā no piekrastes iekšā iekšzemē, kur atrodas Rožu ieleja un tiek audzēta izslavētā roze.
Ar bulgāru nacionālajiem arodiem un vēsturi iespējams iepazīties etnogrāfiskajā kompleksā "Etar" garbroviešu kalnu ciematā - tur gan asu nazīti, gan vietējo darinātas rotas un traukus iespējams iegādāties. Tiesa - vietējie ar savu māku lepojas tik ļoti, ka tuvplānā aizliegts kaut ko fotografēt. Aizlieguma zīmes ir visur, taču īpaši vienojoties pie kāda foto tuvplāna tomēr var tikt.
Apmeklēsiet arī Kristus baznīcu Šipkā, kas veltīta krievu un bulgāru karavīriem, kuri cīnījās par Bulgārijas atbrīvošanu no Osmaņu jūga.

Izbraukuma ekskursija uz Stambulu.
Tā ir viena no pasaules varenākajām pilsētām, kas atrodoties Vecās Pasaules centrā, lepojas ar diženiem vēstures pieminekļiem un ainaviskiem dabas skatiem. Stambula ir vienīgā pilsēta visā pasaulē, kas vienlaicīgi atrodas uz diviem kontinentiem: Eiropas un Āzijas, ko savieno Bosfora jūras šaurums. Dibinot pilsētu stratēģiski nozīmīgā vietā starp diviem kontinentiem un divām jūrām, pirms 2500 gadiem tika aizsākta Stambulas vēsture. Cauri gadsimtiem, pilsētai attīstoties un paplašinoties, pilsētas mūri vairākkārtīgi tikuši pārbūvēti uz rietumiem. Izvietota uz septiņiem pakalniem un romiešu mūra sienu ieskauta, Stambula ir rotāta ar turku mākslas šedevriem. Ekskursijas laikā iepazīsiet pilsētas vēsturisko centru, pabūsiet Āzijā, apskatīsiet slaveno Zilo mošeju,varēsiet iepirkties slavenajās ādas rūpnīcās un pastaigāsiet pa „Ēģiptiešu” garšvielu tirgu.

Izbraukuma ekskursija uz Sofiju un Plovdivu.
Ļoti piesātināta ekskursija gan emocionāli, gan vēsturiski. Sākotnēji ceļš Jūs vēdīs uz Plovdivu – otro lielāko Bulgārijas pilsētu, kur pirms pusdienām apskatīsiet Vecpilsētu – Bulgārijas renesanses laika pērli. Apskatīsim arī Antīko teātri, cietokšņa vārtus, trāķiešu cietoksni.
Un lūk – Jūsu priekšā jau Sofija! Bulgārijas galvaspilsēta. Šai pilsētai jau ir 5000 gadu! Apmeklēsim Aleksandra Ņevska katedrāli, redzēsim Svēto Sinodi, Kņaza Aleksandra Batenberga laukumu, Nacionālo sapulci, Krievu pieminekli un citus pieminekļus.

Nesebra - Sozopole - «Izba Pomorja».
Nesebra - pati pievilcīgākā un kolorītākā Bulgārijas Melnās jūras dienvidu kūrortpilsēta. Šeit varēsiet redzēt gan bagātu vēsturi, gan daudzveidīgu dabu. Nesebra ir viena no vecākajām Eiropas pilsētām, kas dibināta vairāk kā 3000 gadus atpakaļ un atrodas uz nelielas pussalas tikai 3 km attālumā no „Saulainā krasta”. Pilsētas lepnums ir tās daudzās baznīcas, kas celtas dažādos gadsimtos un ir īstas Balkānu pussalas arhitektūras pērles. Sākotnēji liekas, ka tās nemaz nav baznīcas – zemas, bez torņiem, lieliem zvaniem. Tās savieno slāvu arhitektūru un grieķu ortodoksālu arhitektūru. Neseberas Dievmātes katedrāle ir slavena ar savu brīnumdari ikonu – katru gadu augustā ticīgie pavada šajā baznīcā nakti, cerībā uz izdziedināšanu.
Ravadinovo pils – pasakaina vieta netālu no Sozopoles, kas uz brīdi ļaus Jums justies kā pasaku varonim – izcila arhitektūra, skaistas ūdenstilpnes, gulbji, ziedi...
Sozopole – vecākā Bulgārijas piekrastes pilsēta un viena no senākajām seno grieķu apmetnēm Melnās jūras krastā. Kādreiz šeit atradās sengrieķu kolonija „Apolonija Pontika”, kas ieguva savu vārdu no dieva Apolona. Mūsdienās pilsētas romantisko gaisotni veido dārzu ieskautās nelielās mājiņas, mazās ieliņas, privātās kafejnīcas, omulīgie restorāni un bāri.
Apmeklēsim arī Vīna māju «Izba Pomorja», kas specializējusies sarkano vīnu, rakijas un vīna brendija ražošanā. Degustācijā nogaršosim 6 dažādus vīnus, brendiju, sieru, brinzu, šķiņķi...
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
19.07.2018
-
26.07.2018
10+
- Rezervēt
€329
26.07.2018
-
02.08.2018
10+
- Rezervēt
€329
02.08.2018
-
09.08.2018
10+
- Rezervēt
€329
09.08.2018
-
16.08.2018
10+
- Rezervēt
€329
16.08.2018
-
23.08.2018
10+
- Rezervēt
€329
23.08.2018
-
30.08.2018
10+
- Rezervēt
€329
30.08.2018
-
06.09.2018
10+
- Rezervēt
€299
06.09.2018
-
13.09.2018
10+
- Rezervēt
€299
13.09.2018
-
20.09.2018
10+
- Rezervēt
€299
Ekskursiju pakete

3 jebkuras ekskursijas pēc izvēles

Tūres ilgums

8 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta (RIX), Latvija

Izbraukšana: Rīga - Burgasa: 06:00 - 08:30 MYX445
Atgriešanās: Burgasa - Rīga: 09:30 - 12:00 MYX446