Par mums

VRK Travel ir tūroperators, kas strādā Eiropas tirgū. Kompānijas mērķis - augstas kvalitātes ceļojumu organizēšana par pieņemamām cenām. Mūsu profils: aviotūres, autobusu tūres, jūras kruīzi un kombinētie ceļojumi pa Eiropu.


Sakarā ar tūristu plūsmas palielināšanos no Krievijas uz Eiropu, mūsu kompānija var piedāvāt zemākās cenas par ceļojumiem un transporta pakalpojumiem, kā arī pievilcīgas cenas augstas klases viesnīcās.
VRK Travel ir savi komfortabli autobusi, ilggadēja sadarbība ar starptautiskajiem partneriem: viesnīcām, ekskursiju gidiem un prāmju kompānijām. Mūsu komanda sastāv no profesionāļiem, kuri padara mūsu tūristu atpūtu ērtu un neaizmirstamu. Kompānijas galvenais mērķis ir ceļojumu organizācija un attīstīšana ar turpmāko realizāciju caur ceļojuma aģentūrām. Ņemot vērā pieaugošo tūrisma pieprasījumu, ar 2012. gadu, VRK Travel ir ieviesta tiešo tūru organizēšana.

Tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāze izveidota 2010. gada jūnijā, lai īstenotu 13.04.2010. Ministru Kabineta noteikumus Nr.353. Noteikumi par tūrisma operatora, tūrisma aģenta un klienta tiesībām un pienākumiem, kompleksa tūrisma pakalpojuma sagatavošanas un īstenošanas kārtību, klientam sniedzamo informāciju un naudas drošības garantijas iemaksas kārtību [stājas spēkā 14.06.2010.]

VRK Travel TATO
Aplūkot un iepazīties ar VRK Travel Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līgumu.