Atsauksmes

Илона | 20.02.2017

Милые дамы, Огромное спасибо за прекрасный отдых В Таллине!

Ваша коллега,  Ирина -  прекрасный гид и я с удовольствием с ней отправилась уже второй раз в путешествие выходного дня :)

Хотелось дать небольшой  совет -  программу можно было бы дополнить на второй день после посещения Телебашни -  посещением музея ”Леннусадам” 
Просто в субботу была прекрасная экскурсия по Талиину -  надо отметить, что вам Таллинский гид -  замечательная женщина-  рассказывает подробно интересно и хорошо поставлен голос - интересно было всем !
И в воскресенье в зимнее время  -  нет особой надобности повторять прогулку по Таллину -  и давать свободное время -  думаю всем было бы более интересно посетить музей-  там есть что посмотртеть и маленькому и большому

Это чисто мое мнение,а так вы молодцы -  прекрасные программы и желаю успешного  процветания вашей компании :)
А мы будем следить за вашей программой экскурсионных туров и вскоре присоединимся к следующему путешествию :)

Ilona | 08.02.2017

Labdien. varu teikt droši brauciet uz AAE, tur ir ko redzēt,var baudīt sauli un siltu laiku.Viss bija organizēts labi, pretimnākoši, zinoši gidi.Viss labi organizēts.

Unknown | 30.01.2017

Liels paldies! Prieks izmantot Jūsu kompānijas pakalpojumus! 
Jauku dienu!

Irīna | 17.01.2017

Paldies par ļoti labi organizēto ekskursiju uz AAE. Mūs sagaidīja lidostā un pavadīja uz lidostu. Labi organizētas ekskursijas pa valsti. Esam jau 2 nedēļas atpakaļ, bet domas vel tur. Paldies ! Brauksim vēl !

Lilita | 25.11.2016

Tiešām pozitīva atsauksme par braucienu Rīga- Tallinn- Helsinki- Stokholma- Helsinki-Rīga.Vadītāja Irina rūpējās par mums visu ceļu.Visu nepaspēju apskatīt un vēlos vvēl reizi doties ceļā pa šo maršrutu.

Dzintra | 24.11.2016

Atgriezāmies no brauciena pa Spānijas Dienvidiem no 12.11.2016-20.11.2016.
Brauciens ir ļoti saturīgs: ir iespēja apskatīt praktiski visas Spānijas slavenākās vietas.
Bijām rēķinājušies, ka būs liela fiziska slodze un bijām tam gatavi.
Brauciena laikā tika stingri ievērots grafiks, bet tas ir pašsaprotami, ja programmā ir iekļautas tik daudz vietas apskatei un katra nakts ir jāpavada citā pilsētā.
Īpaša pateicība grupas Vadītājam Edvīnam Lakstīgalam. Gida darbs tika veikts augstā līmenī, gan sniedzot pārskata informāciju par katru no daudzajām apskates vietām, gan veiksmīgi vadot grupu, kurā bija 41 persona no dažādām valstīm.
Veiksmi!

Lāsma Lancmane | 23.11.2016

Labdien !
Šeit raksta Jūsu kliente Lāsma Lancmane, kura pagājušā gada decembrī skaisti pavadīja laiku Jūsu kompānijas organizētajā braucienā uz AAE. (Vēl tagad aplūkojam foto un priecājamies, par ļoti labi noorganizēto tūri un ieradzītajām skaistajām vietām gan AAE, gan Omanā...)

Ольга | 23.11.2016

Большое спасибо за тур Таллин-Хельсинки-Стогольм. Организация и зкскурсионная программа на высшем уровне. Отдельное спасибо гиду Ирине, а так же экскурсоводу по Таллину. От поездки одни положительные эмоции. Рекомендую вас своим друзьям.

Ruta | 22.11.2016

Labākais ceļojums!

Ņina Kaparšmite | 21.11.2016

Ceļotàju lieliskàs atsauksmes par gidu,tùrisma firmu, ceļojuma superìgo plànośanu,atpùtu un bezgala daudz jauku emociju par redzèto,izjusto un baudìto. Vèlmi arì turpmàk doties ceļojumà ar VRK Travel, nekad nepievils,vienmèr viss pàrdomàts un par visu,visiem padomàts. Veiksmes vèlèjumi.


Atsauksmes 1 - 10 no 103
Sākums | Iepriekš. | 1 2 3 4 5 | Nākam. | Beigas

Lūdzu, aizpildiet šo veidlapu. Vajadzības gadījumā mūsu menedžeri ar Jums sazināsies. Paldies!