Atsauksmes

Anitai | 17.11.2017

Sveicināti.Bijām Spānijā no14.oktobra līdz 22.oktobrim 2017. gadā. Ar jūsu kompāniju braucām jau 4.reizi. Lieliska ekskursija,redzējām pusi no Spānijas.Katrā pilsētā mūs sagaidīja profesionāls gids.Mūsu grupas vadītāja Olga bija jauka, zinoša profesionāle.Arī viesnīcas visas3 un 4zvaigznes.Paldies.Domājam jau par nākamo ekskursiju.Anita un M.

Юлия А. | 14.11.2017

Очень благодарю вас за супер организованный отдых в Эмиратах 3.11.2017 !

С добрыми пожеланиями

Anita | 09.11.2017

Vēlos padalīties ar iespaidiem par aviotūri uz KRĒTU septembra vidū. No VRK Travel puses viss bija OK, bet dažus NEPATĪKAMUS mirkļus nācās piedzīvot Jūsu sadarbības partnera - vietējā tūroperatora KALAMAKI Travel  gides OLGAS dēļ:
1. Ļoti uzstājīgi atrunāja no ekskursijas pa Samārijas aizu, par ko jau bijām samaksājušas VRK Travel -65 EUR (ņēmām ekskursiju paketi). Teica, ka vajag īpašu sagatavotību un karstumā neizturēsim un ka Rīgā nesaprot cik sarežģīts pārgājiems tas ir. Piekritām samainīt uz ekskursiju "Ņeizvedannij i dikij Krit", kas maksāja 58 EUR (tātad - 7 EUR).  Par ekskursijas maiņu, it kā starp citu, atrunājoties, ka tāpat 20 EUR būtu jāpiemakā par braucienu ar kuģi, prasīja piemaksu 25 EUR (no katra cilvēka)!!!!
2. Ekskursiju paketē bijām izvēlējušies un jau samaksājuši 65 EUR  par ekskursiju uz Falasarnu, ko Olga  samainīja ar ekskursiju uz Elafonisi, kas maksā 47 EUR (- 18 EUR).  Tātad kopā samainot ekskursijas uz LĒTĀKĀM, bijām pārmaksājušas 25 EUR no katra ceļotāja un tad vēl nekaunīgi  un uzstājīgi tika prasīta kaut kāda mistiska piemaksa 25 EUR no katra !!!  
3. Vietējā tūroperatora gidi Olgu redzējām tikai 1 reizi - ceļojuma otrajā rītā, kad visi samiegojušies pēc nakts lidojuma (viesnīcā bijām ap 6 no rīta),  tikām savārti un apvārdoti jau 10 rītā.  Vēlāk visa komunikācija notika vai no caur viesnīcas personālu (nolasīja vai iedeva pašiem izlasīt e-pastus), vai nu caur citiem gidiem, kas mums vadīja ekskursijas.  Pat pēdējā dienā, kad tika ATCELTS (pārcelts uz nākošo dienu) mūsu LIDOJUMS,  gide Olga pati neatbrauca un pat nepiezvanīja, tikai atsūtīja info (e-pastu) viesnīcas īpašniecēm.

Protams lielu PALDIES gribu pateikt KALAMAKI Travel gidei MARIJANNAI  par interesanatajām ekskursijām, profesionālo un ieinteresēto attieksmi pret tūristiem. Par Krētu (vēsturi, tradīcijām, ēdieniem utt )  Marijanna stāstīja ar mīlestību. Ekskursijas bija pārdomātas - bez steigas. Paspējām visu izbaudīt.  Ļoti patika ekskursija ar kuģi uz Gramvusas salu, kur satiekas trīs jūras (Poceluj trjoh morei). Skati fantastiski !!!

Laiks septembra vidū bija burvīgs - 30-36 grādi un ūdens ļoooti silts. Mazliet vēsāks un vējaināks bija Elafanisi pludmalē un Bali līča pludmalē. IEMĪLĒJĀM KRĒTU  un plānojam  tur aizbraukt vēlreiz, jo tur ir ko redzēt un baudīt !  Dabas dažādība pārsteidz..dažādās jūras, pludmales, aizas, klosteri, grieķu virtuve....  Nākošreiz noteikti iesim pa Samarijas aizu, jo tie, kas neuzķērās un izgāja aizu, bija sajūsmā un nemaz nebija grūti...  

Vaira | 07.11.2017

No 20.10 līdz 26.10. pavadījām brīnišķīgā ceļojumā pa maršrutu Vācija Šveice. Gide Irīna ekskursiju vadīja ļoti profesionāli. 64 cilvēku grupa iekļāvās laikā un apskatījām visus plānotos objektus. Labas viesnīcas, interesants, aizraujošs gides stāstījums.Paldies gidei!

Оксана | 04.11.2017

Огромное спасибо гиду Алексею за прекрасную экскурсию по неизвестным местам Сигулды! Мы с мужем и отдохнули,и провели незабываемое время поздней осенью,а с погодой нам очень повезло! и узнали много нового. Спасибо за такой деликатный подход и ведение экскурсии! Очень бы хотелось не раз ещё провести время в компании именно этого гида - Алексея!

Radmila | 04.11.2017

Спасибо за чудесную поездку по неизвестной Сигулде.великолепный и очень душевный гид Алексей и шофер Николай сделали поездку незабываемой.интерессно было всем и детям и взрослым и подросткам.Хотя многие бывали в Сигулде, но о местах в каких побывали в этой поездке и не подозревали.Спасибо что разбавили эти серые дни- ноткой позитива.

Diāna | 30.10.2017

Спасибо за прекрасную поездку В Санкт-Петербург. (Rīga-Tallinn-Helsinki-Sankt Peterburga).Ездили 25.-28.10.2017. Все было просто замечательно! Нам очень понравилось! Отдельное спасибо: нашему гиду на протяжении всей поездки Наталье очень внимательная и водителю Николаю, хороший водитель! Гиду в Хельсинки Александру, гиду в Питере Наталье, гиду в Таллине, к сожалению, забыла имя, очень все позитивные! До сих пор под впечатлением! Вы все, просто молодцы!
Удачи, Вам всем и всего самого хорошего!!! Еще раз: СПАСИБО!!!

Agnese Ratniece | 26.10.2017

Labdien. Braucām ar jūsu firmu pirmo reizi. Ceļojums īss, divas dienas, Tallinā, bet viss labākajā līmenī. Grupas vadītāja Kristīne pretimnākoša, zinoša. Autobuss komfortabls, šoferīte kolosāla !
Arī vietējie gidi zinoši.
Paldies par labo līmeni.
Brauksim vēl..
Agnese, Roberts

Ildze | 23.10.2017

21.-22.oktobrī braucām ceļojumā Tallina SPA.
Ļoti jauka gide Tallinā! SPA !!!
Pērnavas gides zināšanas var apbrīnot! Vareni!!!
Ļoti laba šoferīte!!! Jauka mūsu gide!
Paldies! Domājam par nākamo ceļojumu!
Veiksmi vēlot
Ildze, Ingrīda

Sofia Tikhomirova | 23.10.2017

Путешествовали в Белосток 21.10. Огромное спасибо за путешествие.Всё понравилось. Виалете и водителю низкий поклон! На все вопросы отвечали и ехали аккуратно. Приехали поздно,но это не беда. Всё отлично. Отдохнули,закупились, просветились на экскурсии. Большое Вам спасибо!


Atsauksmes 1 - 10 no 197
Sākums | Iepriekš. | 1 2 3 4 5 | Nākam. | Beigas

Lūdzu, aizpildiet šo veidlapu. Vajadzības gadījumā mūsu menedžeri ar Jums sazināsies. Paldies!