Atsauksmes

Vita C. | 10.09.2018

Labdien!
Paldies par burvīgo ekskursiju uz Helsingiem 01.09.18. Grupas vadītāja Violeta bija ļoti kompitenta, ar personīgu attieksmi pret katru klientu. Liels paldies arī šoferītim!

Tā turpināt!

Svetlana | 05.09.2018

Labdien!

Mūsu ģimene septembrī devās ceļojumā uz Norvēģijas fjordiem! Jūsu tūrisma kompānija ir ļoti labi organizējusi mūsu ceļojumu. Paldies par fantastisko viesnīcu Oslo tuvumā, ko rezervējāt mūsu grupai. Tā tiešam bija fantastiska 4* viesnīca ar brīnišķīgām brokastīm! Gids labs, izpalīdzīgs! Ekskursijas interesantas! Vienīgais, kas nepatika ceļojumā bija nakts ceļā autobusā no fjordiem uz Stokholmu. Pārējais viss super! Paldies no mūsu ģimenes!

Елена | 03.09.2018

Спасибо большое, за организацию прекрасного тура в Хельсинки 01.09.2018!

Сопровождающий Гид Виолетта просто умничка! Каждому уделила внимание, прекрасно организовала поездку группы.

Сам Хельсинки просто волшебный город!)

Вячеслав.К | 01.09.2018

Прекрасно проведённое время! "Питер" это город городов! Недаром 1-ое место в "туристической среде" второй год подряд держит. Несмотря на сжатые сроки, экскурсионная программа сбалансирована так, что каждый человек легко сможет вернутся сюда и прожить эти прекрасные мгновения по своей программе. Отдельное спасибо нашему экскурсоводу Наталье, человеку знающему своё дело. А впрочем спасибо всем кто подарил мне эти прекрасные  мгновения.  И это не реклама!

Владимир С. | 01.09.2018

Тур по Италии 2018.07.20-2018.07.29. с отдыхом в Римини и экскурсиями в Сан-Марино, Рим (Ватикан), Флоренцию, Венецию (транзитом через Прагу) просто замечательный!       Хорошо продуман, подготовлен и организован! Интересная программа, грамотные экскурсоводы. Гид нашей группы - Олга - просто супер! Грамотная, знающая, хорошо владеющая информацией, интересно подающая материал, а главное - участливая и внимательная, активно принимавшая участие во всех проблемах экскурсантов!
Автобус комфортабельный, телевизоры и кондиционер работали (правда, кондиционер иногда и "морозил"))) Но, это ничего, в 35-градусную жару - терпимо!
Номера в отелях Польши просто изумительные, как и завтраки. В Италии завтраки стандартно-европейские; номера поскромнее, хотя отели внешне выглядят привлекательно, но, - для отдыха вполне приемлемы, тем более, что пребывать в них, в Римини, было, практически, некогда - экскурсии следовали одна за одной!
Всё понравилось! Дальнейших успехов в работе и удачных туров компании "VRK Travel"!
С уважением. Владимир С.

Alda | 01.09.2018

Labdien!
Paldies par Jūsu firmas sniegto pakalpojumu uz Rimini! Ceļojums izdevās lielisks, tāds kā bija gaidīts un pat labāks.Autobuss ērts, tīrs, šoferīši Vitautas un Vindaugas(atvainojos, ja nedaudz kļūdos ar vārdiem)laipni, izpalīdzīgi, profesionāli.Un, protams, vislielākais paldies grupas vadītājai Olgai! Zinoša,laipna, izpalīdzīga, Var just, ka cilvēks dara to, kas viņam patīk. Tā ka liels paldies visai tūrisma firmai un sevišķi Olgai par sagādātajiem iespaidiem un patīkamajiem pārsteigumiem ceļojuma laikā uz Itāliju-Rimini!

Gundars | 30.08.2018

Par kruīzu uz SanktPēterburgu.
Vēlos pateikt lielu paldies mūsu grupas vadītājai Nataļjai par lielo ieguldīto enerģiju  pret visu grupu visa brauciena laikā. Viss bija ļoti forši. Daudz skaisti iespaidi pēc visa redzētā Pēterburgā, kā arī visos apskates objektos, kur pabijām. Visi kas vēlās iepazīt Pēterburgu un apkārtnes skaistās vietas (Kronštate, Oranienbauma, Pēterhofa), iesaku braukt un to visu pašiem ar savām acīm izbaudīt. Patika arī Helsinki un Tallina, bet visforšāk bija Pēterburgā!

Ingvilda K. | 30.08.2018

Viss ļoti patika, īpaši Norvēģijas fjordi! Viesnīca ļoti jauka un laba.
Ieteikumi: Izplānot veiksmīgāk apmeklējuma laikus pilsētās, kad muzeji ir atvērti (pirmdienās ir slēgti).
Diemžēl ļoti negatīvs moments bija atpakaļceļā, kad viena no tūristēm -Evija sevi parādīja kā pilnīgi neadekvātu personu! Noteikti šai personai vajadzētu aizliegt turpmāk izmantot Jūsu kompānijas pakalpojumus. Situāciju izglāba ļoti atsaucīgas un jaukas lietuvietes, kuras piedāvāja palikt viņu kajītē.
Sīkāk nerakstīšu, jo visu situāciju zina gids Aleksejs.
Gids bija ļoti pozitīvs visu brauciena laiku!

Daina | 29.08.2018

Paldies par brīnišķīgo ceļojumu uz Tallinu Jūras muzeju. Ļoti laba gide Kristīne kura daudz ko interesantu pastāstija,bija ļoti pārdomātas pauzes. Noteikti izmantošu jūsu ceļojuma biroja pakalpojumus arī  turpmāk.

Dzintra | 29.08.2018

Sirsnīgs paldies par lielisko ceļojumu uz Norvēģijas fjordiem no 24. augusta līdz 28. augustam!
Fantastiski skati,interesantas ekskursijas īsā laika periodā un par saprātīgu naudu.
Oslo gidei Ilanai paldies par  ekskursiju!
Stokholmas gidei par savādāku redzējumu un interesanto ekskursiju īpašs paldies!
Autobusa šoferi KB 899 profesionāli un labi veica savus pienākumus, bija atsaucīgi un izpalīdzīgi.
Tūristus pavadošais gids Aleksejs darbu darīja apzinīgi un bija uzmanīgs pret maziem ceļotājiem, bērniem.
Veiksmi Jūsu VRK Travel komandai veicot darbu, kas nebūt nav viegls.
Ar cieņu, Dzintra.


Atsauksmes 1 - 10 no 284
Sākums | Iepriekš. | 1 2 3 4 5 | Nākam. | Beigas

Lūdzu, aizpildiet šo veidlapu. Vajadzības gadījumā mūsu menedžeri ar Jums sazināsies. Paldies!